Doprava zadarmo pri objednávkach nad 100€. Nepremeškajte zľavu.

Prečo nakupovať u nás?

Toto je 5 dôvodov prečo nakupovať práve u nás

1. Sme oficiálnym distribútorom produktov CARPRO na slovenský trh

Chceme pre vás zabezpečiť skutočnú kvalitu a hodnoty, ktoré značka CARPRO predstavuje. Ako oficiálny distribútor pre Slovensko zaručujeme originalitu produktov, ich správne označenie a plnohodnotný distribučný servis, ktorý si táto značka zaslúži.

2. Jednotka na trhu

Produkty CARPRO sú bezkonkurenčnou jednotkou na trhu v oblasti detailingu. Až 95% svojich produktov vyvíja a následne vyrába vo vlastných laboratóriách, vďaka čomu priniesli na trh najpokročilejšiu formu keramickej ochrany laku. Vaše auto si zaslúži najvyššiu ochranu a my ponúkame výrobky, ktoré prinášajú profesionálne výsledky.

3. Najrýchlejšie doručenie do 24 hodín

Všetky objednávky, ktoré uskutočníte do 15:00 budú vybavené do 24 hodín a produkty môžete používať hneď na ďalší deň. V prípade, že objednávku vykonáte po 15:00, tovar k vám doručíme do dvoch pracovných dní.

4. Certifikovaný zákaznícky servis

Naši zamestnanci sú uznávaní odborníci v oblasti detailingu. Ochotne vám poradíme pri výbere toho najlepšieho produktu. Ako jediný na Slovensku sme certifikovaní na keramickú ochranu C.QUARTZ Finest Reserve, ktorá je jednotkou na svetovom trhu v oblasti keramických ochrán.

5. Hodnotenie zákazníkov

Neviete sa rozhodnúť, ktorý produkt vybrať? Nechajte si poradiť od nás alebo sa rozhodnite podľa skúseností ľudí, ktorý si tovar kúpili pred vami. Ku každému produktu totiž môžu jeho majitelia – naši zákazníci písať komentáre a pomocou hviezdičiek vyjadriť svoju spokojnosť – môžete si byť istí, že čítate nezaujatú recenziu, ktorá vychádza z reálnych skúseností s tovarom.
0